BLOG

JÁ A EURONA 

Jsem maminka dvou malých kluků Jakuba a Matěje, se kterými si užívám rodičovskou dovolenou. Věnuji se rodině, domácnosti a Euroně. Přečtěte si, jak to všechno začalo :) 

O Euroně mně poprvé řekla kamarádka Zuzka. Vůbec jsem tuto firmu neznala a přiznám se, že jsem tehdy ani znát nechtěla :D Měla jsem "své" prostředky, které jsem používala a nechtělo se mi nic nového vybírat a řešit. I když jsem s nimi nebyla moc spokojená, skvrny nešly vyprat a úklid byl...no prostě otrava, stejně jsem si je pořád dokola tahala z obchodů. Pamatuju si, jak jsem vždycky listovala letákama, a hledala, kde je co v akci, a pak postávala v obchodě u regálů a vybírala a vybírala, protože jsem neměla potuchy, co bude fungovat líp a co ne. 

Když náš Matěj trošku povyrostl a začal lozit, tak začal také s oblibou olizovat všechno, na co přišel, včetně třeba právě umyté koupelny. Když jsem si vybavila, čím koupelnu čistím, vůbec jsem z toho neměla dobrý pocit a začala jsem přemýšlet nad šetrnějšími čisticími prostředky, ale nevěděla jsem vůbec, jaké vybrat. A tehdy se mi moje kamarádka Zuzka (teď už úspěšná top manažerka Eurony) ozvala znovu, že je s Euronou spokojená a zda chci vyzkoušet taky. Tak jsem si řekla proč ne :) Přišel první balík, a ještě chvíli stál v koutě, protože se mně do úklidu moc nechtělo :D Pak přišla jednoho dne ta správná nálada a já se do toho pustila - a Eurona mě prostě dostala :) Okouzlila mě hned při prvním použití - všechno se lesklo, krásně vonělo, a šlo to lehce, vlastně téměř samo :) Takže jsem měla hned jasno o drogerii, kterou budu používat a objednala jsem přípravky nejen na úklid, ale i na praní, na skvrny, a další a další a další... A ta úleva,...už žádné postávání u regálů, tahání těžkých paklů z obchodů a studování letáků...nic z toho už nemusím :) Všechno si pohodlně objednám z domu přes e-shop a do dvou dnů mně voňavý balík dovezou až ke dveřím. Velkou výhodou je pro mě i to, že jsou prostředky koncentrované, takže žádné velké krabice, nezabírají mi doma místo, dávkuje se malinko, nebo se ředí s vodou, takže vše dlouho vydrží. Navíc mám u Eurony vše v akci a to napořád - se svým zákaznickým číslem totiž nakupuju trvale za velkoobchodní ceny. 

Ale to není všechno - při rozbalení prvního balíku jsem zjistila, že Eurona nabízí také možnost spolupráce. Řekla jsem si, že to není nic pro mě, že na to moc nejsem a určitě to dělat nebudu. No, člověk míní, Eurona mění :) Jakmile jsem začala doma s Euronou uklízet a prát, a viděla, jak je to skvělé, nemohla jsem si to nechat pro sebe a řekla jsem o ní kamarádkám, které si ji také oblíbily - ono to snad ani jinak nejde :) A pak už to šlo samo. A jenom za to, že se dělím o své nadšení a pomáhám ostatním uklízet hravě, zdravě a voňavě, mám teď výrobky zdarma. Nic neprodávám, jenom radím, jak nakoupit levněji skvělou drogerii, jejíž kvalita se vůbec nedá srovnat s běžně prodejnými výrobky v obchodech. Přála bych to Vám všem, aby Vám Eurona také ulehčila práci při úklidu, zpříjemnila starost o domácnost, abyste nemuseli řešit skvrny, a věnovali se něčemu, co Vás bude bavit - třeba Euroně ;) A prát i uklízet zadarmo :)   

Euroně se můžu věnovat i když jsem doma s dětmi, všechno si plánuji podle sebe, a nic nemusím, prostě chci. A z výrobků zdarma už mám teď hezký přivýdělek a klidně se můžu pak Euroně věnovat naplno, a zůstat i po rodičovské dovolené doma s dětmi a přitom dělat, co mě baví. Nebudu muset řešit pracovní dobu od-do a honit děti rychle rychle do školky, abych přišla do práce včas. Nebudu muset řešit, co s nemocnými dětmi, protože s nimi prostě budu doma. Nebudu řešit omezený počet dnů dovolené - naplánuji si vše dle sebe. Navíc Eurona umožňuje neustálý kariérní růst, a čím více chcete pracovat, tím lepší máte finance. Znáte to i z práce? Já ne. Plno přesčasů, ale lépe se vždycky měli ti nahoře. To u Eurony neplatí. Kdo pracuje, má se líp :) 

Díky EURONĚ mám:

  • kvalitní voňavou drogerii pro celou naši domácnost, která neškodí zdraví ani přírodě
  • více času na rodinu - nemusím nic složitě drhnout, stačí nanést, nechat působit a opláchnout
  • příjemnou zábavu na rodičovské dovolené, učím se pořád nové věci, poznávám nové lidi, setkáváme se na akcích, školeních, ale i oslavách :) 
  • krásný přivýdělek (větší, než jsem měla rodičovskou)
  • svůj sen o vlastním podnikání, který se mění ve skutečnost

A co se mně na Euroně nejvíce líbí? SVOBODA. Začít můžete kdykoliv a opravdu k tomu nic nepotřebujete. Já si jen nakoupila drogerii, kterou jsem potřebovala pro svoji domácnost a začala jsem doporučovat dále to, co doma používám a s čím jsem spokojená. Nemusela jsem se nikde hlásit, a nikdo mně do ničeho nenutí, ani nehlídá, je to jenom na mě. A pokud chci poradit, mám spoustu lidí kolem, na které se můžu obrátit. Eurona je česká firma s českým majitelem, který pro firmu dýchá a žije. Firma se neustále rozvíjí, inovuje a 15 let na trhu dokazuje její stabilitu. Své zákazníky si hýčká a záleží jí na naší spokojenosti. Eurona má výhody pro každého - každý zákazník má okamžitě a trvale velkoobchodní ceny, a přitom nemá žádné povinné nákupy ani poplatky. A pokud chcete být více, než jen zákazník, stačí jen doporučit Euronu dále (stejně jako doporučíte dobrý film nebo restauraci). Eurona neinvestuje velké peníze do reklam, ale raději odmění své zákazníky a poradce za doporučení. 

Zadáním HESLA PRO HOSTA 420-2073759037 při 1. objednávce nakupujete ihned a trvale za velkoobchodní ceny a máte moje poradenství. Poradím Vám s objednávkou, výrobky, i jejich použitím, a pokud budete chtít využít příležitosti s Euronou, ráda Vás povedu. Napište mi, pomůžu Vám začít.

Jana Mikulcová

Jsem na rodičovské dovolené a přitom poznávám spoustu skvělých holek a žen, pořád se učím něco nového, mám plno zážitků ze setkávání a akcí, a k tomu mám navíc příjem, který mě v budoucnu uživí. To je Eurona❤️ 

Letní setkání euroňaček z celé republiky včetně nejúspěšnějších top manažerek. 

Školení novinek pro nový katalog PODZIM 2017

V lednu 2018 jsem prožila skvělý víkend :) A to na školení s Euronou pořádané naší úžasnou top manažerkou Petrou Gregůrkovou. Nové nápady, informace, rady, tipy, inspiraci nám přijely předat top manažerky z celé republiky. A jako překvapení nás přijel navštívit přímo majitel firmy pan Lukáš Černý s manželkou, aby nás pozdravil, představil nám novinky a předal neskutečnou energii, která z něho vyzařuje! Příjemnou, přátelskou a rodinnou atmosféru těžko popsat, to se musí zažít ;) ❤️ Jsem ráda, že jsem toho součástí :) Kdo se chcete přidat, neváhejte ;) 

GALAVEČER EURONA 2018

Můj první GALAVEČER firmy Eurona by Cerny byl rovnou jubilejní - letos slaví EURONA 15 let na trhu, je to úspěšná, stabilní a neustále se rozvíjející firma. A jaké to bylo? Prostě skvělé :) Krásné prostory hotelu Jana v Přerově, příjemná atmosféra, plno novinek, vizí a plánů přímo z úst majitele pana Lukáše Černého, který je skvělý manažer i člověk. Vybrala jsem si tu správnou firmu, se kterou chci spolupracovat. Všichni úspěšní byli odměněni, já za dosažení pozice 15%,💙Příležitost s Euronou má každý, já to zkusila a nelituju :) Napište mi, poradím, jak začít. A příště můžete jet s námi ;) Jsme skvělá parta :) ❤️

Chcete mít také svůj příběh?