Splňte si svůj sen...

15.03.2018

EURONA - CESTA KE SPLNĚNÍ SNŮ A PŘÁNÍ

Začít můžete kdykoliv, třeba právě na rodičovské dovolené ;)

Já i spousta dalších žen jsme začaly svou spolupráci s Euronou právě na mateřské dovolené. Určitě mně dáte za pravdu, že péče o děti je věc krásná, ale nelehká :) A nevím jak vy, ale já jsem se i přes spoustu práce, která s dětmi je, cítila tak nějak nevyužitá, a to hlavně, co se mozku týče :D Postupem času pro mě nebylo jednoduché dát dohromady kloudnou větu, natožpak souvětí :) Určitě to znáte. Zaměstnávají nás hlavně práce typu navařit, vyprat, uklidit, přebalit, umýt, vypravit se ven, vyslékat, oblékat, uspávat...a tak pořád dokola. Dřív jsem pracovala v kanceláři, a přiznávám, že trošku té kancelářiny mně při tomto domácím kolotoči chybělo. Říkala jsem si, že bych se ráda něčím zaměstnala, ale nevěděla jsem čím.

A pak mně přišla do cesty Eurona. Nejprve nenápadně, zkusila jsem pár výrobků na praní a na úklid - a pak došlo k tomu, že mě doslova očarovalo, jak úžasně funguje a nádherně voní. A když jsem zjistila, že mám možnost nabídnout tuto úžasnou drogerii dalším, a pomoct jim, tak jak Eurona pomohla mně, a navíc je možné mít za tuto službu výrobky zdarma nebo přivýdělek, neváhala jsem ani minutu a vrhla se do toho. Přesně to moje hlava potřebovala :) Učím se pořád něco nového - práce na počítači, na internetu, ale také další věci pro svůj osobní rozvoj - jak být sebevědomá, myslet pozitivně, umět se pochválit... Najednou má ta mateřská úplně jiný rozměr ;) A můj mozek nezahálí, ba naopak, jede na plné obrátky. Pořád něco vymýšlím, takže i u běžné činnosti, jako je třeba mytí nádobí, nemusím jen tupě zírat, ale vlastně pracuju. Vše si organizuji podle sebe a jak děti dovolí. Nikdo mně nic nenařizuje, kdy co musím nebo nemusím. Je to jen na mě. Většinu vyřizuju z pohodlí domu, když je chvilka času a děti spí. Poznávám skvělé holky z celé republiky, jsme si navzájem kamarádkami i inspirací, pomáháme si, radíme.

Obecně platí, že pustit se do vlastního podnikání, je velký risk. Investujete spoustu peněz, času, energie, řešíte provoz, zaměstnance....a nikde nemáte jistotu, že se Vám bude dařit. S EURONOU je to jiné. A nesmírně pohodlné :) Máte vlastní podnikání bez rizika, investice nulové a v zádech stabilní českou firmu. Co víc si přát ;) A víte kolik už znám holek, které se Euroně věnují, daří se jim, a už se po mateřské nebudou vracet do práce? Je jich hodně :)

S Euronou se sny plní ;) Splňte si ten Váš :)